PROVYS je významným dodavatelem softwarových řešení určených pro řízení televizních stanic, prodej reklamního času nebo řízení televizní výroby. Softwarový produkt PROVYS je provozován ve více než 40 televizních a rozhlasových stanicích v celé Evropě.

Více informací o nás najdete na www.provys.com.

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na níže uvedenou pozici.

Projektový manažer - junior

Náplň práce:

  • zodpovědnost za realizaci projektů implementace SW Provys u zahraničních zákazníků v rámci časových a rozpočtových limitů
  • spolupráce s vedoucím týmu konzultantů na analýze požadavků zákazníka, stanovení rozpočtu, lidských zdrojů, úkolů, časového harmonogramu a na implementaci projektu
  • sestavování, monitoring a aktualizace plánů práce jednotlivých fází projektu
  • koordinace projektového týmu
  • koordinace projektu se zákazníkem
  • komunikace s partnery zákazníka
  • reporting stavu projektů

Místo pracoviště: DCIT/ PROVYS, Kodaňská 1441/46, Praha 10

Požadavky:

  • zkušenosti s řízením projektů (v oblasti IT výhodou)
  • plynulá znalost angličtiny
  • ochota k cestám do zahraničí
  • ochota a schopnost učit se
  • výborné organizační schopnosti
  • výborné komunikační, vyjednávací dovednosti, schopnost prezentovat
  • analytické myšlení
  • samostatnost a důslednost
  • asertivita

Proč pracovat pro nás:

  1. Jsme česká společnost s vlastním špičkovým produktem.
  2. Ve svém oboru patříme mezi TOP 5 společností na světě.
  3. Se zkušeným týmem budeš pracovat na zajímavých projektech pro televizní společnosti, které jsou lídry ve využívání moderních technologií.
  4. Rádi se s tebou podělíme o naše znalosti a zkušenosti.
  5. Uvítáme tvé nápady a návrhy na zlepšení.
  6. Zakládáme si na neformální komunikaci a dobrých mezilidských vztazích.

Termín nástupu: dohodou

Pokud Tě nabídka zaujala, pošli nám, prosím, své CV.

Každému zájemci odpovíme.

Děkujeme!

Společnost
JOBPOINT, spol. s r.o.
Adresa
Kodaňská 1441/46, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, IT konzultant, Project Manager, Project Administrator
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.