OPTIMA RECRUITMENT EUROPE je mezinárodní personální agentura, která na evropském trhu práce již více než 25 let poskytuje komplexní služby zaměstnavatelům i uchazečům o práci.
Uchazečům o zaměstnání umožňujeme přístup k aktuálním pracovním pozicím u našich klientů v rámci celé EU. Jsme připraveni pomoci Vám s Vaší prezentací na trhu práce, abychom tak zvýšili Vaše šance na nalezení optimální pozice.
OPTIMA je malá personální agentura, působící v rámci zemí EU, která poskytuje své služby společnostem i uchazečům o zaměstnání na profesionální úrovni a dbá na zachování osobního přístupu.
Rádi bychom Vás přesvědčili, že OPTIMA se může stát Vaším partnerem.

IT technik

Hledáme šikovného kandidáta na pozici IT technika pro pražskou pobočku mezinárodní společnosti, leadera na trhu hotelových, restauračních a pokladních informačních systémů. Pokud Vás nebaví sedět celý den u počítače a chcete pracovat i mimo kancelář, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku.

Náplň práce:

- instalace pokladních systémů u zákazníků

- nastavování parametrů dle specifických požadavků zákazníka

- školení uživatelů

- dodatečná technická podpora

- práce se systémy na bázi Oracle

Co očekáváme:

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo IT směru

- minimálně 1-2- roky zkušeností v oblasti IT technické podpory nebo IT správy

- zkušenosti z obdobné pozice jsou výhodou, ne podmínkou

- znalost práce s Oracle nebo SQL databázemi je výhodou

- ochotu učit se a dál se rozvíjet

- komunikativního, organizovaného a aktivního člověka

- znalost českého a anglického jazyka

Co nabízíme:

- zajímavou, nestereotypní práci

- profesní růst

- nadstandartní finanční ohodnocení a výkonnostní bonusy

- cestování v rámci Evropy - spolupráce s dalšími pobočkami

- jazykové kurzy

V případě zájmu nás prosím kontaktujte a zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce.

Společnost
OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.