Náplň práce:
- komunikace se zákazníky
- obsluha kavárny (příprava nápojů a drobného občerstvení)
- prodej sport. zboží a služeb
- vyřizování tel. hovorů, zpracování el. pošty
- základní administrativa
- práce s rezervačním a pokladním systémem

Požadujeme
- min. SŠ vzdělání (s maturitou)
- praxe v gastronomii a na recepci výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- příjemné vystupování, ochota k zákazníkům
- český jazyk – rodilý mluvčí, anglický jazyk – alespoň mírně pokročilý (na komunikativní úrovni),
- další jazyk výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, internet)
- časová flexibilita (otevřeno vč. víkendů a státních svátků, otev.doba sportcentra je 7:00 - 23:00)
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
- kladný vztah ke sportu
- čistý TR
- potravinářský průkaz

Nabízíme
- moderní a příjemné pracovní prostředí
- firemní oděv
- po zkušební době zvýšení mzdy
- firemní benefity (zvýhodněné sportování, zvýhod. stravování)
- výborná dostupnost (metro, autobusové zastávky)

Společnost
Badminton Skalka SE
Adresa
Přetlucká 3295/50, Praha – Strašnice
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 100 Kč/hodina
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce
Datum práce
Datum práce: 1.4.2017 – 31.12.2017
Zadavatel: Zaměstnavatel

Badminton Skalka SE, Lenka Slabá
723 979 274