Zavedená, dynamická firma z oblasti automotive hledá do naší kanceláře v Brně dalšího člena týmu. Přemýšlíte, zda máte dost zkušeností? Pozice je vhodná i pro absolventy. Vše potřebné Vás naučíme, důležitá je chuť učit se nové věci a proaktivní přístup. Zaujala Vás tato pozice? Pak nám zašlete Váš životopis.

Referent financí

Co budete mít za odpovědnost?

· Podílení se na finančním plánování

· Příprava dat pro mesíční a meziroční srovnání obratů, nákupů, režií, hospodářských výsledků

· Spolupodílení se na hodnocení ročních výsledků firmy

· Vytváření ekonomických analýz a ad-hoc reportů

· Plán hodnoty skladů

· Podklady pro výpočet cestovních příkazů

· Týdenní reporting

Co od Vás očekáváme?

· SŠ/VŠ ekonomického směru (praxe na obdobné pozici výhodou)

· Základní znalosti a dovednosti v oblasti účetnictví a podnikových financí

· Výbornou znalost MS Excel

· Znalost AJ mírně pokročilá (porozumění textu)

· Analytické a logické myšlení, spolehlivost, pečlivost, efektivní komunikace, proaktivní přístup

Co Vám nabízíme?

· Platové ohodnocení závislé na zkušenostech a schopnostech kandidáta

· Samostatné rozhodování a přebírání zodpovědnosti

· Možnost podílet se na dalším rozvoji úspěšně fungující společnosti

· Různorodou náplň práce a možnost seberealizace

· Benefity: stravenky, 25 dní dovolené, školení

· Plat: 19 000Kč – 23 000Kč hrubého/měsíčně (v závilosti na zkušenostech uchazeče)

· Nástup: možný ihned

Společnost
AWEC Aluminium Products s.r.o.
Adresa
Haškova 153/17, Brno – Lesná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

AWEC Aluminium Products s.r.o., Simona Šmídová
731 654 932