Personální agentura WinWork, s.r.o. byla založena s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti personalistiky. Veškerou naši energii směřujeme k tomu, abychom Vám pomohli udělat tu správnou volbu, jak při výběru Vašich zaměstnanců, tak při změnách ve Vaší pracovní kariéře. V současné době hledáme:

Projektový manažer R&D

Pro našeho zákazníka, zahraniční výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici.

Vaším hlavním úkolem bude koordinace projektů v oblasti vývoje.

Náplň práce:

- vedení vývojových projektů včetně prototypů a zkoušek

- zodpovědnost za technickou realizaci nových projektů až po předání výrobnímu úseku

- komunikace se zákazníkem, specifikace výrobní technologie

- úzká spolupráce s vývojovým oddělením v zahraničí

Požadavky:

- VŠ technického směru

- znalost AJ (B2) – denní komunikace

- praxe s vedením projektů v automotive

- časová flexibilita, silná a zralá osobnost

- příjemné vystupování

Nabízíme:

- příležitost uplatnit se v silné zahraniční společnosti

- zajímavé finanční ohodnocení

- zajímavé pracovní benefity

Více pracovních nabídek na www.winwork.cz

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a shromažďováním Vašich osobních údajů společností WinWork, s.r.o. za účelem zprostředkování zaměstnání.

Společnost
WinWork, s.r.o.
Adresa
Liberec – Liberec I-Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Občerstvení na pracovišti, Závodní stravování
Zařazeno: Výroba a průmysl, Strojírenství, Technika a vývoj
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

WinWork, s.r.o., Lukáš Opekar
+420 608 948 807
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.