Green Swan Pharmaceuticals CR, a.s. – jedna z největších farmaceutických společností na českém trhu volně prodejných přípravků, s více než 15-ti letou historii. Nyní do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Distribution manager ČR

Náplň práce:

  • Zajištuje a je zodpovědný za optimální zásobu produktů v distribuční síti.
  • Jedná s distributory o nastavení obchodních podmínek průběžných i speciálních prodejních akcí.
  • Reportuje výsledky prodejních akcí u distributorů a dle potřeby Supply Chain Managera.
  • Účastní se plánovací porady Forecast a plní související úkoly.
  • Zodpovědnost za administrativu oběhu zboží na distribuci, včetně registrace.
  • Zodpovědnost za správu distributorských ceníků a fakturaci prodejů.
  • Účastní se roční inventury na přidělených skladech.
  • Komunikace s obchodními zástupci a jejich podpora, účast na poradách odd. Sales.
  • Práce v interním IS a CRM systému.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání.
  • Min. 2 roky zkušenosti na podobné pozici, zkušenost z prostředí farmaceutické distribuce výhodou.
  • Analytické a logické myšlení.
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Dobré organizační a manažerské schopnosti.
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.
  • Pokročilá znalost práce na PC (Excel – práce s daty).
  • Okamžitý nástup je výhodou.

Nabízíme:

  • Zajímavou práci.
  • Mladý kolektiv.
  • Systém firemních benefitů.
  • Zázemí stabilní firmy.

Společnost
GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Farmacie, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pod višňovkou 1662/27, 14000 Praha, Česká republika