Green Swan Pharmaceuticals CR, a.s. – jedna z největších farmaceutických společností na českém trhu volně prodejných přípravků, s více než 15-ti letou historii. Nyní do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Brand Manager OTC (CZ+SK)

Náplň práce:

  • Vytváření marketingových plánů pro svěřené značky a jejich implementace.
  • Řízení projektů dle schváleného marketingového plánu (úzká spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti i externími partnery).
  • Identifikace příležitostí na trhu a spolupráce na vývoji nových výrobků.
  • Rozvoj stávajících aktivit, inovace.
  • Pravidelná analýza vývoje trhu, reporting, forecasting.
  • Zodpovědnost za profitabilní růst svěřených značek.
  • Vedení administrativy a back office.

Nabízíme:

  • Komplexní, zajímavou a zodpovědnou práci.
  • Možnost karierního rozvoje.
  • Zázemí stabilní farmaceutické společnosti.
  • Přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity.
  • Platové ohodnocení: 30 000 – 50 000 Kč podle zkušeností.

Požadujeme:

  • Dokončené VŠ vzdělání (min. magisterský program s ekonomickým nebo farmaceutickým zaměřením).
  • Předchozí praxe v marketingu (Farmacie OTC nebo FMCG) alespoň 2 roky.
  • Výborné marketingové a obchodní dovednosti, tah na branku, podnikavý duch, schopnost a touha dosahovat mimořádných výsledků, cílů.
  • Schopnost komplexního myšlení a řešení úkolů v novém prostředí.
  • Pečlivost, zaměření se na detail, pracovitost, dobré organizační schopnosti a zodpovědnost.
  • Pozitivní myšlení, samostatnost, flexibilita, kreativita, analytické schopnosti.
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti.
  • Vysoké pracovní nasazení a zaměření na cíl.
  • Pokročilý uživatel PC (práce s daty, MS Office,…).

Společnost
GREEN - SWAN PHARMACEUTICALS CR, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Marketing, Farmacie, Brand manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel