CK Neckermann je dceřinnou firmou koncernu Thomas Cook Group plc (TC), druhého největšího hráče v cestovním ruchu v Evropě. Thomas Cook představuje celkem 21 touroperátorů, mezi nejvýznamnější z nich patří Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Belgii, Holandsku, Francii, v Polsku a v Maďarsku.

Online Sales Support

Popis pozice:

  • Podpora všech webových stránek provozovaných společností Thomas Cook s.r.o.
  • Správa a kontrola dat z vlastní datové produkce a CRS systému
  • Podpora přenosu dat mezi námi a našimi online partnery
  • Technická podpora pro věrnostní program a prodej doplňkových služeb
  • Podpora lokálních a mezinárodních rezervačních systémů, školení zaměstnanců
  • Integrace externích systémů do online prodejních kanálů
  • Komunikace a spolupráce s ostatními úseky ve společnosti a obchodními partnery
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli a servisní podporou v ČR a v zahraničí (TC Německo)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Předchozí zkušenosti s rezervačními systémy v cestovním ruchu, lokálními (např. Cesys), mezinárodními (např. Bistro, Toma, …) výhodou
  • Zkušenosti s XML a dalšími datovými formáty
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Aktivní přístup k řešení problémů („solution oriented“)
  • Proklientský přístup
  • Komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
  • Velkou výhodou je předchozí zkušenost s projektovým vedením a/nebo zpracováváním požadavků v rámci helpdesku

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Zajímavou a dynamickou práci v příjemném kolektivu
  • Zvýhodněné ceny zájezdů pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Stravenky
  • Důraz na rozvoj zaměstnanců

Doplňující informace:

Nástup: dohodou

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem pracovat v naší cestovní kanceláři. V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 28. 2. 2017, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům.

Děkujeme za pochopení.

Zasláním svého životopisu společnosti Thomas Cook s.r.o. dáváte souhlas se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních a citlivých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů v platném znění pro účely výběrového řízení.

Společnost
Thomas Cook s.r.o.
Adresa
Vinohradská 2828/151, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Základní)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.