Country Manager Realizace

COUNTRY MANAŽER REALIZACE

Hledáme skvělého manažera, který povede celý realizační tým v agentuře práce - 6 poboček v České republice - k růstu, vyšší kvalitě a ziskovosti.

Náplň práce:

  • aktivní spolupráce s obchodním ředitelem a společné nastavování strategie společnosti
  • zodpovědnost za realizaci jednotlivých zakázek
  • zodpovědnost za ziskovost jednotlivých zakázek
  • komunikace s klienty v úrovni TOP managementu
  • vedení a rozvoj realizačního týmu
  • nastavování a neustálé zlepšování procesů ve společnosti
  • operativní a efektivní řešení náhle vzniklých (i krizových) situací
  • cesty po celé ČR případně i do zahraničí
  • reporting a související administrativa

Co musíte mít?

  • zkušenosti s řízením a vedením lidí
  • zkušenosti s prací v agentuře práce velkou výhodou
  • dynamická osobnost, schopná rychle a pružně reagovat na nové požadavky, odolná vůči stresu
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, strategické myšlení
  • samostatná a výkonově orientována osobnost, zaměření na zisk a růst
  • business pohled - výhodou zkušenosti s obchodem
  • VŠ ekonomického zaměření výhodou
  • reprezentativní osobnost
  • AJ/NJ – výhodou
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co za to?

  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace a růstu
  • osobnostní rozvoj
  • práce v dynamické, ryze české společnosti
  • automobil, notebook, mobil

Společnost
TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.
Adresa
Alejnikovova 3184/5a, Ostrava – Zábřeh
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 70 000 – 140 000 Kč/měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Personalistika a HR, Prodej a obchod, Vrcholový management, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Ředitel/manažer kvality, Country Director/Manager, Provozní ředitel/manažer, Ředitel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura