Jsme dobře organizovaná, nezávislá a flexibilní společnost s moderním výrobním zázemím v České republice. Průmyslová výroba a inženýrství je u nás tradicí s dlouhou historií. Společnost DENWEL dodává široký rozsah specializovaných produktů, procesních technologií a engineeringových řešení pro optimalizaci výrobního procesu.

Do našeho týmu hledáme komunikativní a dynamickou osobnost na pozici Sales Administrator.

Sales Administrator (Praha)

Co vás čeká

Zpracování obchodních příležitostí, cenových poptávek, příprava cenových kalkulací a nabídek pro výrobní technologické celky, příprava prodejních přehledů, prezentací a mailingů, podpora prodeje u vybraných zákazníků, úprava ceníků, komunikace se zákazníky a dodavateli. Podpora a komunikace s prodejním týmem společnosti. Archivace a správa dokumentů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

VŠ/SŠ vzdělání technického směru je nutností, velmi dobrá komunikativní úroveň anglického jazyka (výhodou znalost technických výrazů), pokročilá znalost MS Excel, uživatelská znalost práce s MS Word, MS PowerPoint, MS Outlook), příjemné vystupování, schopnost efektivní komunikace a samostatné práce, smysl pro detail, inovativnost a spolehlivost, flexibilita, snaha učit se novým věcem, vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek týmu, vhodné i pro absolventy.

Co vám můžeme nabídnout

Perspektivní a zodpovědnou práci v rozvíjející se firmě, příjemné pracovní prostředí, řádné zaškolení podporované mentorem, odborná školení, péči o profesní a osobní rozvoj, pružnou pracovní dobu, závodní stravování, mobilní telefon, platové ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a profilu uchazeče, možnost jazykového vzdělávání, firemní akce.


Informace o pozici

Společnost
DENWEL, spol. s r.o.
Adresa
K Hájům 1233/2, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 32 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.