Senior Graphic Designer

Cheil Czech

Jsme součástí významné mezinárodní reklamní agentury založené v Jižní Korei, která nyní působí v 60ti zemích světa. V současné době pro náš kreativní tým hledáme vhodného uchazeče na výše uvedenou pozici, který bude mít na starosti přípravu a tvorbu tiskových materiálů pro našeho významného klienta - značku Samsung.

Profesní dovednosti:

· Výborná znalost grafického softwaru Adobe suit (Photoshop, Illustrator, Indesign)

· Znalost 3D softwaru (Rhinoceros+VRay)

· Schopnost se dobře adaptovat v multikulturním prostředí

· Schopnost vytvářet lokální kreativní koncepty pro grafické vizuály a kampaně

· Schopnost vést tým spolupracovníků a dobře koordinovat práci z hediska
time-managementu

· Dobrá orientace v prostředí reklamní grafiky, znalost komunikačních trendů v prostředí retailu

Co bude vaším úkolem:

· Koordinovat grafický tým

· Vytvářet časový plán a delegovat práci vně týmu

· Účastnit se jednání s klientem a prezentovat lokální kreativní koncepty

· Tvorba vizuálů a grafických návrhů

· Přicházet s novými nápady na tvorbu kampaní a klíčových vizuálů

Povahové vlastnosti:

· Flexibilnost a přizpůsobivost

· Pro-aktivní, kreativní-motivátor

· Silná pracovní etika

· Dobrý týmový hráč

· Dobrý vedoucí týmu

Kvalifikace a zkušenosti:

· SŠ/VŠ vzdělání (obor design/reklama)

· Schopnost plynule komunikovat v ústní a psané angličtině

· Počítačové znalosti, grafické programy 2D/3D a kancelářské programy

· Odborné znalosti z prostředí reklamy

Co nabízíme:

· Práci na mezinárodních projektech pro jedničku na trhu s elektroniku

· Příležitost získat zkušenosti z mezinárodní agentury

· Možnost karierního růstu

· Být součástí mladého a dynamického týmu

· Práce na plný úvazek

· Moderní pracovní prostředí v těsné blízkosti metra Chodov

· Firemní benefity jako mobilní telefon, stravenky, sick day, flexibilní pracovní doba, multisport karta

Společnost
Cheil Germany GmbH, organizační složka
Adresa
V parku 2294/4, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel