Česká softwarová firma LABORATORY IMAGING je výrobcem a dodavatelem Nikon Imaging Software. Tento software je základní platformou pro produkty společnosti Nikon Corporation - Microscope Solutions, tedy digitální kamery, mikroskopy, motorizované XY stolky, lasery atd. Software zajišťuje jak snímání, tak i pokročilou analýzu obrazu.

Tester Nikon Imaging Software (SW i HW)

HLEDÁME SCHOPNÉHO SPOLUPRACOVNÍKA DO NAŠEHO TÝMU.
Preferujeme dlouhodobou spolupráci.
Práce je vhodná i pro absolventy.

Pracovní náplň:
* testování software a hardware (quality control/assurance) včetně analýzy a reportování chyb
* úzká spolupráce s programátory
* tvorba specifikací softwaru a technické dokumentace v angličtině
* poskytování technické podpory dealerům působícím po celém světě

Nabízíme:
* zaškolení do problematiky
* práce s nejmodernějšími technologiemi v oblasti mikroskopie a zpracování obrazu
* spolupráce na tvorbě softwarového řešení
* příjemné prostředí moderního firemního sídla v Praze - Hostivaři
* nástupní plat 30-35 tisíc
* 2x ročně finanční bonus (odvozený od kvality odvedené práce)
* stravenky v hodnotě 90,- Kč
* možnost proplácení nákladů na jazykové kurzy mimo pracovní dobu (angličtina)
* nápoje na pracovišti zdarma

Požadujeme:
* VŠ nebo SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
* pokročilou znalost angličtiny
* hlubší znalost práce s PC (pokročilá znalost OS Windows a HW na úrovni instalace základních PC komponent a správy ovladačů)
* schopnost plnit úkoly samostatně i spolupracovat v týmu
* analytické schopnosti
* pečlivost, zodpovědnost
* ochotu učit se novým věcem

Výhodou:
* pokročilá znalost operačních systémů zejména Windows 7, 10
* zkušenosti s testováním aplikací a reportováním chyb

Společnost
Laboratory Imaging, spol. s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Kvalita a kontrola jakosti, Technika a vývoj, IT analytik, Tester, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.