DELTA ADVISORY, a.s.

Java developer,junior/senior–Pha HPP/ŽL,integrační platforma – DELTA ADVISORY, a.s.

Název pozice:

Java developer,junior/senior–Pha HPP/ŽL,integrační platforma

Popis:

Na vývoj integrační platformy, která je postavena na open source technologiích hledáme Java developery.
Hledáme juniorní i seniorní kandidáty.
Náplň práce bude individuálně přizpůsobena znalostem a zkušenostem.

Naším klientem je přední český dodavatel a integrátor profesionálních softwarových systémů, informačních a komunikačních technologií.
Portfolio zákazníků tvoří napříč segmenty telekomunikační operátoři, finanční instituce, státní organizace, poradenské firmy, systémoví integrátoři, SW společnosti, ale i firmy z oblasti sportu, průmyslu, zábavy a služeb.

Spolupráce je možná jak na živnostenský list, tak formou zaměstnaneckého poměru.
Práce je v lokalitě Praha – jihovýchod, popř. u koncového klienta Praha 3.

Náplň práce:

• Vývoj v prostředí Java EE
• Návrh, vývoj a integrace SW produktů
• Tvorba analytické a projektové dokumentace
• Podpora a nasazení finálních produktů u zákazníků
• Samostatná práce, práce v týmu

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání
• Praxi s vývojem v Java (J2EE) min. 1 rok
• Znalost některého z aplikačních serverů, znalost relačních databází a SQL, OOP a JBoss
• znalost Java EE technologií (EJB 3.x, JPA/Hibernate, XML/XSD, JaxB, JAX-WS, REST, JMS, WS)
• Znalost Webových technologií (HTML, XML, JSP, CSS, JavaScript)
• Znalost databázových technologií SQL, JDBC
• Znalost jedné z databází (Oracle, MySQL, MS SQL, Postgre)
• Znalost aplikačních serverů JBoss, Tomcat
• Znalost AJ na úrovni porozumění technické dokumentaci

Nabízíme:

• Práci na zajímavém dlouhodobém projektu
• Profesní rozvoj a možnost růstu v rámci společnosti
• Pružná pracovní doba
• Možnost občasné práce z domova
• Volný dress code

V případě zaměstnaneckého poměru:
Stravenky
Neomezené volání v rámci ČR
Příspěvek na penzijní/životní spoření

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Delta Advisory, a.s. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Pro kompletní nabídku pracovních pozic sledujte prosím internetové stránky www.deltaadvisory.cz.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura

Kontakt:

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Tereza Vamberská

Kontaktní telefon:

+420 777 363 742