DELTA ADVISORY, a.s.

Java developer,junior/senior–Praha,HPP/ŽL,ojedinělé projekty – DELTA ADVISORY, a.s.

Název pozice:

Java developer,junior/senior–Praha,HPP/ŽL,ojedinělé projekty

Popis:

Hledáme juniorní i seniorní kandidáty na pozici Java developer. Náplň práce bude individuálně přizpůsobena znalostem a zkušenostem.
Naším klientem je přední český dodavatel a integrátor profesionálních softwarových systémů, informačních a komunikačních technologií.
Portfolio zákazníků tvoří napříč segmenty telekomunikační operátoři, finanční instituce, státní organizace, poradenské firmy, systémoví integrátoři, SW společnosti, ale i firmy z oblasti sportu, průmyslu, zábavy a služeb.
Dle dohody s klientem možnost využít občasný homeoffice.
Spolupráce je možná jak na živnostenský list, tak formou zaměstnaneckého poměru. Práce je v lokalitě Praha – jihovýchod.

Náplň práce:

• Náplň práce se liší individuálně v závislosti na svěřeném projektu
• Vývoj v prostředí Java
• Samostatná práce, práce v týmu
• Tvorba technické dokumentace

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání
• Praxi s vývojem v Java (J2EE) min. 1 rok
• Výhodou znalost Spring, Hibernate, Wicket, JSF, GWT nebo některého z dalších frameworků
• Výhodou znalost některého z aplikačních serverů, znalost relačních databází a SQL, OOP a JBoss
• AJ min. na úrovni čtení technické dokumentace

Nabízíme:

• Práci na zajímavých dlouhodobých projektech
• Profesní rozvoj a možnost růstu v rámci společnosti
• Pružná pracovní doba
• Možnost občasné práce z domova
• Volný dress code

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Delta Advisory, a.s. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Pro kompletní nabídku pracovních pozic sledujte prosím internetové stránky www.deltaadvisory.cz.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura

Kontakt:

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Zuzana Klímová

Adresa:

Pobřežní 370/4, 18600 Praha – Karlín, Česká republika

Kontaktní telefon:

+420 777 363 742