Exekutorský úřad v Praze 5 přijme absolventa právnické fakulty či koncipienta s praxí na pozici exekutorského koncipienta/ku či kandidáta/ku. Předchozí praxe v exekutorském úřadě je výhodou. Poažadujeme zaslání životopisu v obyklé struktuře mailem.

Náplň práce:
- náplní práce je činnost exekutorského koncipienta či kandidáta dle zák. 120/2001 Sb., vedení a výkon exekutorské agendy, vedení spisové dokumentace, rozhodovací činnost

Požadujeme:
- VŠ vzdělání

- znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalita,

- vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- práci v milém a přátelském kolektivu

- příjemné pracovní prostředí

- motivující finanční ohodnocení

- možnost odborného růstu a karierního postupu

Nástup: ihned / dohodou

Další informace:
V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na uvedený email s uvedením referenčního čísla pozice.

Společnost
Ondřej Hanák JUDr. Ph.D.
Adresa
Malátova 645/18, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 30 000 Kč/měsíc
Zařazeno: Právní služby, Exekutor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.