Obecně prospěšná společnost Magdaléna, která již 17 let poskytuje sociální a zdravotní služby v oblasti prevence a léčby závislostí, vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

PR manažer/ka

Magdaléna, o. p. s., která se už bezmála dvacet let zabývá prevencí a léčbou závislostí, hledá kolegu/kolegyni na pozici

Forma práce: částečný pracovní úvazek

Místo výkonu práce: Mníšek pod Brdy + Praha

Stěžejní náplň činnosti:

  • zajištění informovanosti o činnosti společnosti a její propagace (mediální prezentace, webové stránky, FB profil, výroční zprávy, letáky, atp.);
  • koordinační činnost při zajištění prezentačních aktivit (akce pro veřejnost);
  • péče o kvalitu vztahů s místní komunitou.
  • péče o interní komunikaci v rámci organizace

Požadovaná kvalifikace a další požadavky:

  • VŠ/SŠ vzdělání;
  • praxe na podobné pozici (management, PR, vedení NNO);
  • schopnost spolupráce v týmu na různých úrovních;
  • dobré komunikační a organizační schopnosti;
  • otevřenost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost;
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office);
  • řidičský průkaz skupiny B;
  • pokročilá znalost anglického jazyka (slovem i písmem);
  • výhodou zkušenost z oblasti sociálních/zdravotních služeb a neziskového sektoru.

Nabízíme:

  • odpovědnou práci v profesionální nestátní organizaci s bezmála dvacetiletou tradicí;
  • adekvátní platové zařazení;
  • příjemné zázemí a týmovou spolupráci;
  • další zaměstnanecké výhody v rámci společnosti(stravenky, týden dovolené navíc, a další).

Nástup: dle dohody

Vážné zájemce o tuto pracovní pozici prosíme, aby zaslali přihlášku do výběrového řízení s motivačním dopisem a strukturovaným profesním životopisem včetně případných kontaktů na předchozí pracoviště, nejpozději do 30. ledna 2017 na emailovou adresu ruzkova(a)magdalena-ops.cz a do předmětu uvedli „VŘ_PR“.

Pro bližší informace kontaktujte PR manažerku Johanu Růžkovou, mobil: 734 152 141

Výběrové řízení: je dvoukolové. Ústní pohovory s uchazeči se uskuteční počátkem února 2017. K ústnímu pohovoru budou vyzváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze elektronicky. Magdaléna, o.p.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Společnost
Magdaléna, o.p.s.
Adresa
Včelník 1070, Mníšek pod Brdy
Pod Vyšehradem 104/1, Praha – Podolí
Požadované vzdělání: Bakalářské
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Zdravotnictví a sociální péče, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.