PPL CZ s.r.o.

PPLko jak ho jistě všichni znáte, je nedílnou součástí české logistické historie. A kdo by o nás ještě neslyšel… ZKRACUJEME VZDÁLENOSTI a přepravujeme zásilky :-) Jsme českou stálicí z rodiny DHL a stále rosteme. Rozvíjíme se společně s trhem a hledáme nové cesty jak doručovat zásilky ještě lépe. Vítáme iniciativu, nové nápady a odvahu vrhnou do něčeho nového.

PPL ROSTE, POJĎ RŮST S NÁMI!!!

Obchodní analytik – PPL CZ s.r.o.

Název pozice:

Obchodní analytik

Popis:

Náplň práce:

- Na nově vznikající pozici Obchodního analytika hledáme kolegu či kolegyni, který/á se bude podílet na analytické podpoře obchodního a marketingového oddělení. Bude se výrazně podílet na implementaci a správě CRM a podpoře řadových uživatelů systému, a to formou zaškolení a vzdálené podpory. Nedílnou součástí budou i přípravy pravidelných reportingových výstupů, administrace obchodních příležitostí či analýzy zákaznických dat.

Kvalifikační a odborné požadavky:

- VŠ vzdělání ekonomického směru
- výborná znalost MS Office (zejména Excel)
- znalost CRM systému Salesforce výhodou
- zkušenosti se zpracováním velkého množství dat
- praxe na obdobné pozici výhodou
- dobrá znalost AJ podmínkou – slovem i písmem
- vhodné i pro absolventy

Osobnostní předpoklady:

- zaměření na detail a zároveň schopnost na věci nahlížet v souvislostech
- ochota neustálého vzdělávání
- schopnost zvládat stres
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- zajímavou a zodpovědnou práci
- zázemí stabilní společnosti s pevným postavením na trhu
- příjemný mladý pracovní kolektiv, dynamické pracovní prostředí
- zaměstnanecké výhody, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené, stravenky atd.
- svozový autobus ze zastávky metra: „Opatov“

Doplňující informace:

- práce na plný úvazek
- nástup možný ihned

Informace o pozici:

Místo pracoviště: K Borovému 99, Říčany – Jažlovice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Požadované vzdělání:Vyšší odborné
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

K Borovému 99, Říčany – Jažlovice

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Nikol Mockova

Adresa:

K Borovému 99, 25101 Říčany – Jažlovice, Česká republika