SOS dětské vesničky hledají kandidáty/ky na pozici:

Fundraiser – produkční

Raději vytočíte číslo, než píšete e-mail? Umíte si organizovat priority a pohlídat termíny? Máte rádi pestrou práci, více vyřizování v terénu než v kanceláři, setkávání se s lidmi? Takového kolegu/kolegyni hledáme!

Hlavní pracovní náplní této pozice je zodpovědnost za realizaci projektů sjednaných mezi dárci a SOS dětskými vesničkami, organizování a účast na fundraisingových akcích. Zajišťování výroby a logistiky. To vše s cílem získat finanční prostředky na péči a podporu ohrožených dětí v České republice.

Náplň práce stručně:

  • Produkční práce v oblasti fudraisingu
  • Organizace a účast na fundraisingových akcích (mohou být i večery a víkendy)
  • Pestrá práce v terénu
  • Administrativní činnost

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Vítaná praxe na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Velká časová flexibilita
  • Aktivní řidič (po Praze i celé ČR)
  • Dobrá organizace práce a priorit
  • Perfektní časový management (dochvilnost i plnění termínů)
  • Kultivovaný projev a schopnost vhodně jednat s dárci i dodavateli
  • Dobrá práce s Excelem
  • Hledáme týmového hráče

Výhodou:

  • Zkušenost s prací v neziskové organizaci či jako dobrovolník

Nabízíme:

  • Dlouhodobé zajímavé pracovní uplatnění
  • Pestrou a živou práci v příjemném pracovním týmu
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Podíl na aktivitách SOS dětských vesniček

Společnost
SOS dětské vesničky, z.s.
Adresa
Revoluční 764/17, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční, Specialista marketingu, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace