Advokátní kancelář se sídlem v Mladé Boleslavi hledá "ADVOKÁTNÍHO KONCIPIENTA/KONCIPIENTKU.

Pozice je vhodná zejména pro absolventy, ale i studenty pátých ročníků s praxí.

Pracovní náplň:

  • příprava obchodních právních dokumentů
  • jednání s klienty, zastupování klientů u soudu
  • zodpovědnost za kontrolu veškerých smluv
  • zodpovědnost za přípravu nových smluvních požadavků
  • aktualizace smluvních dokumentů dle platné legislativy, řešení případných změn
  • poskytování konzultací a právního servisu managementu společnosti
  • vymáhání pohledávek

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě
  • znalost zejména správního, obchodního a pracovního práva
  • dobré znalosti MS Office ( word, excel, outlook )
  • znalost němčiny/angličtiny vítána
  • zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, časová flexibilita, vysoké pracovní
  • nasazení, komunikativnost, příjemné vystupování, organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B
  • vhodné i pro absolventy, praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci - práce pro advokátní kancelář a koncernovou společnost
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zajímavou a odpovědnou práci
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody ( kancelář, auto, PC a telefon k dispozici, příspěvek na stravování)

nástup ihned

Společnost
Kancelář Douša & Krátký & Tůma v.o.s.
Adresa
Na kozině 1438, Mladá Boleslav – Mladá Boleslav II
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Na Kozině 1438, 29301 Mladá Boleslav, Česká republika
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.