GIT Consult je vedoucí personálně poradenskou společností pro sektor IT & Telco v České a Slovenské republice. Od svého vzniku v roce 2000 se zaměřuje zejména na vyhledávání pracovníků v oborech IT/Telco, dále pak v obchodu, financích, administrativě, marketingu, HR, výrobě, nákupu, logistice ad.

Specialista online marketingu pro významnou reklamní ag.

Naším zákazníkem je významná reklamní agentura s dlouhodobou tradicí a vybudovanou klientelou.

Společnost poskytuje služby např. v oblasti reklamy, pořádání eventů, předváděcích akcí, on line soutěží, správa internetových domén, e- shopů, webových prezentací, apod.

Do jejich týmu online marketingu oddělení hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici:

Online specialista/KAM

Jedná se o samostatnou pozici, vhodnou pro kandidáta s min. 2 letou relevantní praxí v oboru. Pozice obnáší také vedení a koordinaci menšího týmu.

Místo výkonu práce: Brno, Třebíč nebo Praha.

Náplň práce:

- obchodní péče o stávající zákazníky, včetně částečně i získávání nových zakázek

- zjišťování, analýza a správa požadavků, potřeb a přání zákazníka

- samostatný návrh nových řešení pro zákazníka

- příprava a realizace projektů pro velké zákazníky

- konzultace s realizačním týmem (grafici, programátoři, kodéři)

- řízení menšího týmu spolupracovníků – především externích

- pravidelný reporting pro nadřízené pracovníky a vedení firmy

- služební cesty převážně v rámci svěřeného regionu

Požadujeme

- výborná znalost principů a pojmů online marketingu a internetu

- přehled v současných trendech online marketingu

- ekonomický přehled

- komunikační dovednosti

- jednání s partnery

- analytické schopnosti

- samostatnost

- cílevědomost

- týmového ducha

- časovou flexibilitu

- řidičský průkaz skupiny B

- středoškolské/vysokoškolské vzdělání

- znalost Aj min na komunikativní úrovni (společnost aktuálně expanduje i do zahraniční)

Nabízíme:

- práci ve stabilní firmě s dlouholetou tradicí

- motivující finanční ohodnocení (fixní složka + výkonové odměny)

- zaměstnanecké benefity (firemní notebook, mobilní telefon, auto i k soukromým účelům po ZD, obchodní školení, firemní akce)

- kvalitní personální a technické zázemí a pracovní prostředí

- práce na HPP

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura