DELTA ADVISORY, a.s.

Researcher/ Recruiter (interní pozice Delta Advisory) – DELTA ADVISORY, a.s.

Název pozice:

Researcher/ Recruiter (interní pozice Delta Advisory)

Popis:

Společnost DELTA Advisory a.s. nabízí zákaznicky orientovaný přístup s maximálním důrazem na vysokou přidanou hodnotu pro klienta i kandidáta. Soustřeďuje tým seniorních konzultantů s dlouholetou praxí v oboru. Zabýváme se komplexními službami v oblasti recruitmentu a HR consultingu. V oblasti recruitmentu se zaměřujeme jak na vyhledávání zaměstnanců, tak kontraktorů na krátkodobé i dlouhodobé projekty.

Z důvodu rozšiřování stávajícího týmu hledáme kandidáty/ky na pozici Researcher/ Recruiter. Nehledáme pouze dalšího zaměstnance, hledáme dalšího partnera do týmu se zájmem o recruitment a další působení a rozvoj v této oblasti.

Spolupráce je možná i na ŽL. Poskytneme kompletní zaškolení. Vyhledávání kandidátů pro nás nekončí pouhým oslovením kandidátů na LinkedIn. Jdeme podstatně dál.

DELTA Advisory a.s. je exkluzivním partnerem pro ČR mezinárodní sítě nezávislých agentur Kennedy Executive s pobočkami v Evropě i USA.

Náplň práce:

  • samostatné vyhledávání kandidátů na pozice dle zadání
  • intenzivní práce se sociálními sítěmi (zejména LinkedIn)
  • práce s databází, správa databáze
  • tvorba long listů a short listů
  • přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)
  • úvodní pohovory s kandidáty po telefonu, příprava pro osobní setkání s konzultanty
  • nabídky pozic kandidátům
  • zadávání inzerce na otevřené pozice
  • podpora konzultantů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, v případě SŠ vzdělání je nutná praxe (není nutno přímo v oblasti recruitmentu)
  • zájem o obor
  • praxe ve vyhledávání kandidátů nebo v příbuzné oblasti významnou výhodou (kandidáti s praxí budou preferováni)
  • zkušenost s prací s LinkedIn, případně jinými sociálními sítěmi významnou výhodou
  • znalost AJ na středně pokročilé úrovni (schopnost ústní i písemné komunikace - častá komunikace se zahraničními kandidáty), výborná znalost ČJ podmínkou
  • dobrou znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint
  • silnou orientaci na klienta
  • výborné komunikační dovednosti
  • vyzrálé vystupování
  • flexibilitu
  • schopnost samostatné práce
  • motivaci a ochotu se učit

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti etablované na trhu
  • dlouhodobu spolupráci
  • profesionální zaškolení v oblasti vyhledávání kandidátů, práce se sociálními sítěmi a dalšími nástroji v oblasti recruitmentu, posuzování kandidátů, pohovorů atp.
  • dobré platové ohodnocení a bonusy v případě úspěšného obsazení pozice
  • profesionální tým
  • místo práce v centru Prahy (Florenc)
  • příjemné pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu, v případě dohody a po zapracování možnost home office
  • notebook, mobilní telefon i k soukromému použití
  • možnosti dalšího profesního rozvoje a realizace, možnost zapojení do dalších projektů mimo recruitment
  • zaškolení je samozřejmostí
  • nástup možný ihned, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Delta Advisory, a.s. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Pro kompletní nabídku pracovních pozic sledujte prosím internetové stránky www.deltaadvisory.cz.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Pobřežní 370/4, Praha – Karlín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zadavatel: Personální agentura