Co vás čeká

Komunikace se stávajícími klienty, získávání nových akvizic.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Komunikativní dovednosti, časová flexibilita, práce v týmu, práce na PC (word, excel), řidičský průkaz sk. B, požadovaná praxe minimálně 2 roky v oblasti komunikace s klienty.

Výhodou bude, pokud budete umět

Anglický jazyk, zkušenosti s prací na Exekutorském úřadě, reprezentativní vzhled a komunikační schopnosti, životopis s fotografií

Co vám můžeme nabídnout

Práce na HPP, na dobu neurčitou, služební telefon a notebook, zaměstnanecké benefity, nástupní plat od 25.000 Kč.

Společnost
Jícha Lukáš, JUDr. - soudní exekutor
Adresa
Komenského 1294/38, Přerov – Přerov I-Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel