Nemocnice Pardubického kraje, a. s. se řadí mezi desítku největších nemocnic v České republice, roční obrat činí více než 3,5 miliardy korun a zaměstnává cca 4 500 zaměstnanců. Společnost tvoří pět pracovišť – Pardubická nemocnice, Chrudimská nemocnice, Orlickoústecká nemocnice, Litomyšlská nemocnice a Svitavská nemocnice.

PR MANAŽER/KA

Hlavní pracovní náplň:

nastavení moderních funkčních PR procesů ve společnosti a struktury PR,
zajištění externí a interní komunikace,
utváření image společnosti a prezentace společnosti,
zpracování koncepce PR,
restrukturalizace a sjednocení PR v 5 lokalitách,
řízení týmu specialistů, spolupráce s externími partnery,
intenzivní spolupráce a aktivní komunikace s managementem, implementace současných trendů PR.

Požadujeme:

VŠ vzdělání nejlépe humanitního směru (ideálně se zaměřením na marketing, PR),
prokazatelnou praxi v PR více než 7 let,
praxe 3 roky v řídící pozici,
proaktivní přístup, kreativitu, časovou flexibilitu,
kultivované vystupování,
výborné organizační a komunikační schopnosti,
časovou flexibilitu,
řidičský průkaz sk. B,
ochotu k častým služebním cestám v rámci Pardubického kraje (podmínkou aktivní řidič).

Nabízíme:

perspektivní pozici v akreditované společnosti,
5 týdnů dovolené,
zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, sick days, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, podpora vzdělávání,…)
možnost profesního růstu,
podíl na utváření nového systému PR.

Strukturovaný životopis včetně zpracované koncepce řízení PR ve společnosti v rozsahu max. 2 strany zasílejte nejpozději do 27. 1. 2017 do 12.00 hod.

Společnost
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.
Adresa
Kyjevská 44, Pardubice – Pardubičky
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Média, reklama a PR, Specialista PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Nemocnice Pardubického kraje, a.s., Lucie Tlustošová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.