TATRA TRUCKS a.s., tradiční výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici:

Mzdová účetní

Pracovní náplň:
* Komplexní zpracování mzdového účetnictví pro cca 400 zaměstnanců
* Komunikace s úřady státní správy (OSSZ, zdravotní pojišťovny, FÚ, exekutorské úřady, ÚP)
* Mzdové a ekonomické výkaznictví, poradenství v oblasti mezd
* Statistická a rozborová činnost v oblasti plánování a čerpání mezd, podnikový reporting
* Zpracování podkladů z docházkového systému jako podklad pro výpočet mezd
* Výpočty náhrad mezd při pracovních úrazech a nemocech z povolání
* Zpracování roční mzdové závěrky – ELDP, roční zúčtování daně, mzdové listy
* Spolupráce a agenturami práci ve mzdových záležitostech

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
* Praxi v komplexním zpracování mzdové agendy ve výrobní společnosti min. 3 roky
* Velmi dobrou znalost příslušné mzdové a pracovně právní legislativy
* Znalost personálně mzdového SW Target výhodou
* Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel)
* Osobnost s velmi dobrou komunikací a profesionálním vystupováním
* Pečlivý, důsledný a odpovědný přístup k práci

Nabízíme:
* Možnost seberealizace a rozvoje
* Oběd za 26 Kč
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Možnost dalšího vzdělávání, firemní školení
* Práci v přátelském kolektivu ve výrobní společnosti s dlouholetou tradicí

Společnost
TATRA Group
Adresa
Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel