TATRA TRUCKS a.s., tradiční výrobce těžkých nákladních off-road automobilů a speciálních vozidel TATRA, hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici:

Specialista odměňování a benefitů

Pracovní náplň:
* Navrhuje systém benefitů a samostatně koordinuje benefitní programy
* Zastřešuje metodicky hodnocení zaměstnanců ve spolupráci s oddělení rozvoje
* Spoluzodpovídá za nastavení odměňovacího systému zaměstnanců a tvoří rozpočty
* Spoluzodpovídá za oblast ekonomiky a efektivity práce
* Aktivně spolupracuje zejm. s HR manažery pro jednotlivá oddělení, příp. vedoucími jednotlivých oddělení
* Zodpovídá za firemní aktivity pro zaměstnance v rámci benefitu a firemní kultury
* Spolupodílí se na vytváření moderní firemní kultury

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání ekonomického, humanitního směru
* Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti velkou výhodou
* Pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
* Základní orientace v oblasti zpracování mezd a benefitních systémů
* Znalost programu Target výhodou
* Analytické myšlení, zodpovědnost a systematičnost, organizační schopnosti

Nabízíme:
* Možnost seberealizace v oblasti zavádění nových věcí
* Spolupodílení se na změně firemní kultury výrazné český společnosti
* Práci v přátelském a dynamickém kolektivu ve výrobní společnosti s výjimečnou tradicí
* Balíček benefitů vč. Vlastního rozvoje

Společnost
TATRA Group
Adresa
Areál Tatry 1450/1, Kopřivnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Personalistika a HR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel