Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Manažer knižního klubu Mladé fronty

Nakladatelství Mladá fronta, a.s., hledá novou posilu na pozici Manažer knižního klubu.

Náplň pozice:

  • Vedení projektu Knižního klubu Mladé fronty a kompletní péče o něj
  • Akvizice nových škol a dalších vzdělávacích zařízení
  • Plánování celoročního harmonogramu Klubu
  • Zajištění tvorby katalogů Knižního klubu po stránce obsahové
  • Zpracování objednávek, fakturace, kontaktní osoba pro partnerské školy
  • Organizace čtenářských besed s autory

Požadavky:

  • SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Samostatnost
  • Výborné vyjadřování psanou formou
  • Praxe na obdobné pozici, či zkušenosti s věrnostními programy výhodou
  • Orientace na zákazníka, vstřícný přístup
  • Prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B, ochota cestovat

Nabízíme:

  • Vedení významného projektu v úspěšném nakladatelském domě
  • motivující finanční ohodnocení
  • příspěvek na stravování
  • práci v přátelském kolektivu
  • zajímavé benefity
  • Produkty nakladatelství Mladá fronta zdarma

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Produkční, Project Manager, Novinář, publicista, redaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mladá fronta a.s., Michal Kroupa