Společnost Gedeon Richter je specializovaná farmaceutická společnost založená v roce 1901. Vlastní největší farmaceutické výzkumné centrum ve střední a východní Evropě. Nabízí efektivní, moderní a cenově dostupné řešení v téměř každé terapeutické oblasti, včetně využití biotechnologií. Richter Group zaměstnává více než 11000 lidí po celém světě. Společnost vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

Medicínský reprezentant - KARDIO

Pro doplnění týmu KARDIO divize hledáme komunikativní a zodpovědné kolegy, se zájmem o oblast farmacie.
Svěřeným regionem budou okresy: Plzeň - město, Plzeň - sever, Tachov, Cheb a Sokolov.

Náplň práce:
- plánování a organizování prodejních návštěv lékařů a lékáren v regionu na základě znalosti potenciálu a kategorizace určené v kampani
- propagace produktů terapeutické oblasti ve svěřeném regionu
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- organizace odborných seminářů, účast na odborných setkáních pro klienty
- monitorování trhu a konkurence
- zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
- reporting

Požadujeme:
- VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání (zdravotnictví, farmacie, přírodní vědy)
- zkušenosti s propagací Rx produktů jsou výhodou
- výborné prodejní, prezentační a komunikační dovednosti
- energický přístup, orientaci na výsledek
- ochotu vzdělávat se, spolehlivost a pečlivost
- bydliště v regionu
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- lidský přístup a příjemný kolektiv
- zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti
- nadstandardní finanční ohodnocení a bonusy za dosažené výsledky
- automobil i k soukromému použití a další balíček benefitů

Pokud Vás pozice zaujala a Vaše zkušenosti, schopnosti a dovednosti odpovídají zadaným požadavkům, budeme rádi, když na inzerát odpovíte a zašlete nám svůj životopis s aktuální fotografií.
Více informací o naší společnosti naleznete na http://www.richtergedeon.cz/.

Odesláním svého životopisu dáváte souhlas s tím, aby společnost Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 168950, zpracovávala poskytnuté osobní údaje obsažené v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání souhlasu písemnou formou.
Společnost Gedeon Richter Marketing ČR s.r.o., Na Strži 65, 140 00 Praha 4, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C, vložce 168950 prohlašuje, že všechny poskytnuté údaje budou zpracovávány a shromažďovány pouze pro účely výběru a získávání zaměstnanců a nebudou poskytnuty žádné jiné třetí osobě.

Společnost
Richter Gedeon
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel