VÝKONNÝ HR MANAŽER – KREATIVITA VÍTÁNA

KDO VÁS HLEDÁ

Česká inovativní síť restaurací a hospod. Kreativní společnost, v níž nic není nemožné. Přátelská a týmová firemní kultura v příjemně zabydlených a designových prostorách na Praze 1. Žádné openspace, žádné otravné systémy a přebujelá administrativa, žádná práce od nevidím do nevidím, žádné kravaty a oslovování akademickými tituly. Všichni zaměstnanci jsou flexibilní osobnosti schopné řešit stále nové úkoly a výzvy, které rychlý svět gastronomie přináší. Přidejte se k nim!

CO BUDETE DĚLAT

Budete zastřešovat personalistiku celé společnosti - centrály i jednotlivých provozů. Společnost roste, trh se mění a vy budete tím, kdo bude hledat ta nejlepší řešení, udávat směr a přinášet inspiraci. Bude Vám v tom pomáhat tým 4 specialistů (HR development, HR marketing, 2x HR business partner).

Rozhodně si ale budete muset vyhrnout rukávy – nejde o čistě manažerskou, vizionářskou pozici, budete mít svoje úkoly, které za Vás nikdo neudělá (recruitment, analýzy, reportingy, nové projekty…). Většinu času Vám zaberou schůzky a sbírání požadavků od interního zákazníka, takže buďte připraven/a.

Když vymyslíte lepší systém, můžete ho změnit. Ale nečekáme revoluci, čekáme čerstvý vítr a změny k lepšímu.

CO BYSTE MĚL/A UMĚT

Hledáme zkušeného personalistu. Zkušeného, ale hlavně otevřeného a aktivního. Kreativita a osobnostní předpoklady jsou pro nás víc než délka praxe. Pokud pracujete v oboru alespoň tři roky, máte celkový přehled a dostatek energie, můžete to zkusit. Pokud jste navíc vedl/a i malý tým, bude to Vaše velká výhoda.

CO VÁM TO PŘINESE

Práci, která Vás bude bavit, ve firmě, která Vás bude bavit.

Svobodu rozhodování, samostatnost, flexibilní pracovní dobu.

Odměnu, související s výkonem a nikoli časem, který v práci prosedíte.

Slevu 50% do firemních restaurací.

Sport na kartu Multisport.

Atd. atd. atd.

Napište, nic tím neztratíte, odpovíme všem.

Zasláním svého životopisu nám zároveň dáváte souhlas, abychom v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, spravovali a dále zpřístupňovali svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do Vašeho ústního či písemného odvolání.

Mgr. Michaela Mejzlíková

Senior HR Consultant

Etimos Human, s.r.o.

Mobil: 420 606 767 972

Web: www.etimoshuman.cz


Informace o pozici

Společnost
Etimos Human s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Personalistika a HR, HR Business Partner, HR ředitel/manažer, HR generalista, HR konzultant, HR specialista, Personalista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Etimos Human s.r.o.