Pracovní náplň:

  • Příprava jednoduchých právních úkonů v oblasti práva mezinárodního, práva ochrany spotřebitele, práva občanského, práva obchodních korporací a také práva pracovního
  • Tvorba stanovisek, komunikace s advokátními kancelářemi a veřejnou správou
  • Příprava jednoduchých žalob, odporů a odvolání, kontrola jednodušších smluv
  • Interní i externí komunikace (převážně v anglickém jazyce)

Nabízíme:

  • Zázemí největší české letecké společnosti působící na trhu v ČR od r. 1997
  • Moderní pracoviště v Praze 6 – Ruzyně, přibližně 10 min. autobusem od metra A - Nádraží Veleslavín / B - Zličín směr letiště
  • Zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí v oblasti mezinárodního cestovního ruchu
  • Přátelský kolektiv
  • Práci na plný pracovní úvazek na dobu určitou po dobu jednoho roku s možností prodloužení
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody
  • Nástup co nejdříve

Lokalita:

Budova Travel Service, Praha 6, K Letišti 1068/30

Požadujeme:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání s právním zaměřením nebo student 5. ročníku právnické fakulty se státnicemi v roce 2017
  • Výborná znalost anglického jazyka (slovem i písmem), další jazyk (německý, francouzský, španělský) výhodou
  • Základní povědomí o letecké dopravě včetně legislativy
  • Znalost práce s MS Office
  • Čistý trestní rejstřík
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
  • Schopnost učit se novým věcem
  • Odolnost vůči stresu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis, stručný motivační dopis a naskenovaný výpis z Vašeho trestního rejstříku.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Váš životopis do výběrového řízení. Pokud se budou Vaše zkušenosti shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Společnost
Travel Service, a.s.
Adresa
K letišti 1068/30, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.