Požadujeme

Advokátní kancelář se sídlem v Praze 5 - Anděl hledá vhodného uchazeče na pozici asistentka.

Požadujeme znalost práce s PC MS Office ( Word, Excel, Outlook ) příjemné vystupování a velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilitu, odolnost vůči stresu.

Nabízíme

Nabízíme samostatnou práci, příjemné prostředí, příjemný kolektiv, dobré platové ohodnocení, nástup ihned.

Náplň práce

Náplní práce bude zejména zpracování korespondence, zajištění chodu kanceláře, asistence členům advokátní kanceláře, evidence a archivace dokumentů, řešení dalších samostatných úkolů dle potřeb kanceláře, práce s PC.

Společnost
VOLF a partneři s.r.o., advokátní kancelář
Adresa
Jindřicha Plachty, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jindřicha Plachty 28, 15000 Praha – Smíchov, Česká republika