VŠB-TUO

Vedoucí oddělení veřejných zakázek

IT4Innovations národní superpočítačové centrum, jenž sídlí na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě, je předním provozovatelem superpočítačových technologií v České republice. Více o nás na http://www.it4i.cz/.

Do našeho týmu hledáme pracovníka na pozici Vedoucí oddělení veřejných zakázek.

Náplň práce:

  • organizace a řízení zadávání veřejných zakázek VŠ ústavu v souladu s relevantními právními předpisy
  • koordinace centrálního nákupu VŠ ústavu
  • administrace zadávacích řízení veřejných zakázek
  • řízení menšího týmu spolupracovníků
  • organizace a řízení právních služeb v přímé či nepřímé souvislosti s veřejnými zakázkami

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání právního zaměření a nejméně 3 roky praxe nebo libovolná VŠ a 5 let relevantní praxe
  • zkušenost s dotovanými veřejnými zakázkami podmínkou
  • výborná znalost zákonné úpravy zadávání veřejných zakázek
  • znalost AJ na dobré úrovni (alespoň úroveň B2)
  • komunikační předpoklady
  • organizační a řídící schopnosti
  • týmový hráč, orientovaný na výsledek
  • zodpovědnost a smysl pro detail
  • trestní bezúhonnost, loajalita
  • odolnost vůči stresové zátěži

Nabízíme:

  • zajímavou, odpovědnou a náročnou vedoucí pozici v perspektivní oblasti (možnost seberealizace)
  • možnost práce v mezinárodně prestižní organizaci
  • motivující finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostředí a zázemí významné výzkumné infrastruktury
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost závodního stravování
  • pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Termín nástupu: dle dohody

Společnost
VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ-TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA
Adresa
17. listopadu 2172/15, Ostrava – Poruba
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč/měsíc
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní školka
Zařazeno: Administrativa, Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

VYSOKÁ ŠKOLA BÁŇSKÁ-TECHNICKÁ UNIVERZITA OSTRAVA, Lucie Bestová
17. listopadu 2172/15, 70800 Ostrava – Poruba, Česká republika