Princ Parket je lídrem ve vývoji a produkci unikátních dřevěných podlah. Jsme ryze česká společnost rodinného typu s osobním přístupem k našim pracovníkům. Udržujeme vysoké pracovní nasazení s pozitivním přístupem. Pracujeme v dynamickém týmu a jsme si vzájemně oporou. Rádi se učíme a neustále vyvíjíme nové výrobky. Mezi naše odběratele patří klienti ze Švýcarska, Itálie, Německa a Anglie. Do našeho týmu hledáme jen ty nejlepší.

Asistentka ředitele a vedoucí firemní recepce

Hledáte pracovní místo v dynamickém kolektivu kde by jste se mohla realizovat a následně rozvíjet? Ovládáte komunikaci v cizím jazyce a máte příjemné a reprezentativní vystupování? Baví vás pestrá prácovní náplň?

Na důležité místo v naší společnosti hledáme spolehlivou a pracovitou kolegyni.

Co vás čeká

Budete vedoucí kanceláře majitele společnosti a jeho pravou rukou v řešení administrativních a obchodních záležitostí. Budete delegovat úkoly, připravovat podklady a zajišťovat skvělý chod firemní kanceláře a velkou měrou přispívat na bezvadný chod celé společnosti. Budete komunikovat s kolegy, klienty, architekty a dodavateli ze zahraničí i s místními. Budete rozdělovat poptávky a příchozí komunikaci k ostatním pracovníkům společnosti. Budete mít správu nad fakturovanými zakázkami a souvisejícími dokumenty, případně zakázky i fakturovat, zajišťovat jejich vývozy a následně kontrolovat platby. Budete dělat PR na všech úrovních.

Co je potřeba mít, znát a ovládat

Je potřeba jazykové dovednosti alespoň dvou světových jazyků. Nejlépe Němčina, Angličtina, popř i Italština. Proaktivní pozitivní přístup se schopností zvládat více věcí současně a odolnost vůči stresu. Dobrá orientace v kancelářských a případně i účetních programech. Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě plnit zadané úkoly. Komunikační a koordinační schopnosti jsou nezbytností.

Výhodou pro Vás bude

když s podobnou pozicí již máte zkušenosti. Že ovládáte informační systém Helios orange nebo že se orientujete v základech účetnictví či máte ekonomické vzdělání. Znalost i více jazyků je velká výhoda. Stejně tak pokud se orientujete nebo máte vztah k modernímu interiérovému designu, přírodním materiálům, architektuře. Technické myšlení a prodejní dovednosti je možné u nás nadále zúročit. Stejně tak marketingové schopnosti jsou také výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Nadprůměrné platové ohodnocení. 5týdnů dovolené. Vánoční prémie. Práci v příjemném prostředí, skvělém kolektivu a s produkty světové úrovně. Příspěvěk na důchodové připojištění a mnoho dalších drobností díky kterým si práci u nás zamilujete.

Společnost
Princ parket s.r.o.
Adresa
Draha 427, Telnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 32 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Account Manager, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Obchodní asistent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel