Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR hledá vhodné kandidáty na tuto pozici:

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Pracovní náplň

* Poskytování interního právního poradenství ve všech oblastech práva.
* Zpracování právních rozborů a stanovisek.
* Tvorba a připomínkování návrhů smluv včetně účasti na obchodních jednáních, revize stávajících dokumentů.
* Zastupování společnosti v řízení před soudy, rozhodci a rozhodčími soudy, v insolvenčních, exekučních a správních řízení.
* Zodpovědnost za soulad činnosti firmy s právními předpisy.
* Sledování změn právní úpravy a jejich následná implementace.

Požadujeme

* Ukončené VŠ vzdělání v oboru práva.
* Dobrá orientace v právní úpravě.
* Zkušenosti v praxi podnikového právníka nebo advokáta vítány.
* Samostatnost, spolehlivost, loajalita, diskrétnost, etické chování.
* Orientace na výsledek a kvalitu, myšlení v souvislostech a odolnost proti stresu.
* Komunikační a vyjadřovací schopnosti, kvalitní písemný projev.
* Pokročilá znalost AJ či NJ slovem i písmem (vč. právních pojmů), NJ výhodou.
* Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a orientace v oblasti veřejné podpory výhodou.
* Znalost práce na PC (MS Office, Internet, ASPI).
* ŘP sk. B.

Nabízíme

* Zázemí silné společnosti.
* Motivující finanční ohodnocení.
* Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje.
* Možnost odborného, jazykového nebo manažerského vzdělávání.
* Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání).
* Závodní stravování.

Společnost
AGROFERT, a.s.
Adresa
Terezínská 57, Lovosice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel