AGROFERT, a.s.

Lovochemie, a.s., největší výrobce průmyslových hnojiv v ČR hledá vhodné kandidáty na tuto pozici:

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA – AGROFERT, a.s.

Název pozice:

PRÁVNÍK / PRÁVNIČKA

Popis:

Pracovní náplň

  • Poskytování interního právního poradenství ve všech oblastech práva.
  • Zpracování právních rozborů a stanovisek.
  • Tvorba a připomínkování návrhů smluv včetně účasti na obchodních jednáních, revize stávajících dokumentů.
  • Zastupování společnosti v řízení před soudy, rozhodci a rozhodčími soudy, v insolvenčních, exekučních a správních řízení.
  • Zodpovědnost za soulad činnosti firmy s právními předpisy.
  • Sledování změn právní úpravy a jejich následná implementace.

Požadujeme

  • Ukončené VŠ vzdělání v oboru práva.
  • Dobrá orientace v právní úpravě.
  • Zkušenosti v praxi podnikového právníka nebo advokáta vítány.
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, diskrétnost, etické chování.
  • Orientace na výsledek a kvalitu, myšlení v souvislostech a odolnost proti stresu.
  • Komunikační a vyjadřovací schopnosti, kvalitní písemný projev.
  • Pokročilá znalost AJ či NJ slovem i písmem (vč. právních pojmů), NJ výhodou.
  • Znalost zákona o zadávání veřejných zakázek a orientace v oblasti veřejné podpory výhodou.
  • Znalost práce na PC (MS Office, Internet, ASPI).
  • ŘP sk. B.

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje.
  • Možnost odborného, jazykového nebo manažerského vzdělávání.
  • Zajímavý balíček firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní pojištění, podpora vzdělávání).
  • Závodní stravování.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Terezínská 57, Lovosice
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat
Požadované vzdělání:Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Kontakt:

Místo pracoviště:

Terezínská 57, Lovosice

Zaměstnavatel:

Lovochemie, a. s.

Kontaktní osoba:

Petra Šmídová

Adresa:

Terezínská 57, 41002 Lovosice, Česká republika

Kontaktní telefon:

416 563 787