První certifikační autorita, a.s.

Programátor C++

Kdo jsme?

Prosperující česká společnost zaměřená na oblast bezpečnosti ICT

Akreditovaný poskytovatel certifikačních služeb v oblasti kvalifikovaných certifikátů, kvalifikovaných systémových certifikátů a časových razítek na území České republiky a Slovenské republiky.

Koho hledáme?

Chcete-li programovat v C++ na různých platformách, pak hledáme právě Vás.

Co požadujeme?

Znalost programovacího jazyka C/C++
Znalost základních principů objektově orientovaného programování a jejich uplatnění v praxi.
Chuť učit se novým věcem
Schopnost číst odbornou literaturu v anglickém jazyce

Co Vás čeká?

Programování v C++ na Windows, MAC OSX
Programování ve Visual Studiu, práce s QT frameworkem
Používání verzovacího systému Mercurial.
Mladí kolegové, kteří Vám rádi poradí
Samostatná práce na svěřených úkolech i práce v několikačlenném týmu
Účast na navrhování nových aplikací a zlepšování existujícího SW

Výhodou bude, pokud máte:

Zkušenosti s frameworkem Qt.
Znalost technologie Web Services a SOAP.
Zkušenosti s multiplatformním vývojem (Windows, Linux, OS X).
Znalost C# a technologií WCF, WPF.
Inovativní a tvůrčí přístup.

Co nabízíme?

Možnost proniknout do PKI
Práci vhodnou pro studenty a absolventy
Práci v klasické kanceláři
Podporu ve specializaci, kterou si vyberete
Pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, možnost využít práci z domova 2 dny v měsíci

Adresa
Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.