PETERKA & PARTNERS - leader na trhu právních služeb ve střední a východní Evropě s centrálou v Praze, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na administrativní pozici.

Popis pozice:

Správa souvisejících databází

Administrativní podpora týmu

Příprava podkladů pro management společnosti

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání

Výbornou znalost angličtiny slovem i písmem; další jazyk výhodou

Znalost práce na PC: MC Office (Outlook, MS Word, Excel, PowerPoint), Internet

Aktivní přístup k plnění úkolů, flexibilitu a pozitivní přístup

Schopnost samostatně plnit zadané úkoly

Pečlivost

Nabízíme:

Práci na HPP v příjemném kolektivu rychle se rozvíjející advokátní kanceláře

5 týdnů dovolené

Odpovídající mzda a systém osobního ohodnocení

Nástup: ihned

Místo: Praha

Společnost
PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o.
Adresa
Karlovo náměstí 671/24, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PETERKA & PARTNERS advokátní kancelář s.r.o., Lucie Fryková
Karlovo náměstí 671/24, 11000 Praha 1, Česká republika
246 085 300