Hlavním rysem PGRLF, a.s. je stabilita, pružnost, transparentnost rozhodování, jednoduchost využití ze strany klienta.
Hledáte zajímavou práci se širokým záběrem, u které se musí přemýšlet a není jednotvárná?
Budujte s námi silnou finanční instituci, která poskytuje úvěry a podpory do širokého segmentu podnikání v oblasti zemědělství, lesnictví a rozvoji venkova.
Jste zvyklý/-á pracovat samostatně, i ve velkém pracovním tempu? Pak by Vás tato pozice mohla zaujmout.

SYSTÉMOVÝ ANALYTIK

Náplň práce

- Tvorba architektonických návrhů a udržování architektonického modelu IS

- Návrh a detailní rozpracování technicky vhodného řešení rozvojových požadavků

- Zodpovědnost za integraci systémů a aplikací

- Nastavování procesních parametrů systému

- Konzultace s klíčovými uživateli

- Komunikace s dodavateli

Požadovaná kvalifikace

- SŠ/VŠ vzdělání

- Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace

- Zkušenosti s vývojem IS

- Zkušenosti s nástroji na tvorbu analýzy

- Znalost ERP a vazeb mezi systémy

- Znalost ITIL je výhodou

- Analytické myšlení, aktivní a samostatný přístup

- Ochota učit se novým věcem, nadšení, orientace na výsledek a kvalitu

Nabízíme

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- Pracoviště v centru Prahy

- Moderní pracovní prostředí

- Možnost profesních školení

- Zaměstnanecké výhody

- Nástup ihned nebo dle dohody

- Motivující finanční ohodnocení

Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte, aby společnost PGRLF a.s., IČ: 49241494 zpracovávala Vaše osobní údaje v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Společnost
Podpůrný a garanční rolnický a lesnický fond, a.s.
Adresa
Za Poříčskou bránou 256/6, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.