TREVOS, a.s.

Jsme stabilní česká firma s více jak pětadvacetiletou tradicí ve výrobě průmyslových svítidel.
V České republice jsme největším výrobcem průmyslových svítidel a řadíme se mezi významné zaměstnavatele v regionu.

Stavební technik - správa areálu

Hledáte velmi různorodou práci, kde vidíte výsledky své práce? Umíte komunikovat? Nevadí Vám občas přiložit ruku k dílu, když je třeba? Jste aktivní osobnost, která umí zařidit téměř cokoli?

V neposlední řadě... Chcete pracovat pro ryze českou velmi úspěšnou společnost, která je jedničkou v oboru?

Dějte nám o sobě vědět. Těšíme se na Vás.

Náplň práce

Zajištění přípravné práce pro zadání projektů a následně projektové práce.
Kontrola projektů a rozpočtů, sledování průběhu výstavby.
Jednání s orgány státní správy.
Zajištění drobného nákupu a výdeje OOPP, materiálu na drobné opravy.
Odpovědnost za výkon činnosti bezpečnostní agentury a firmy zajišťující komplexní úklid firmy.
Zajišťování správy budov a údržby dvora.

Požadujeme

Středoškolské vzdělání s maturitou.
Zkušenosti v oblasti správy areálu, stavebních projektů výhodou.
Znalost práce s PC.
Spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup.
ŘP sk. B, sk. T a VZV výhodou.

Nabízíme

Velmi motivující finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe, založené na výsledcích.
Dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní české rychle se rozvíjející výrobní společnosti.
Příjemné pracovní prostředí založené na důvěře.
Možnost odborného růstu a osobního rozvoje, vzdělávací kurzy, školení.
Bonusy/ prémie/ příspěvky na penzijní připojištění a na stravování.
Slevy na volání, na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli.

Společnost
Trevos a.s.
Adresa
Nová Ves 34, Turnov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Project Manager, Stavbyvedoucí, Technik ve stavebnictví, Mistr, Stavební dozor, Facility Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel