Jsme reklamní agentura a zabývající se výrobou 3D tailor made promotion (výroba reklamních předmětů na míru) pro nadnárodní FMCG klienty. Na trhu působíme již 25 let.

PRODUCTION / ACCOUNT MANAGER

Do našeho pražského týmu hledáme:

Junior PRODUCTION a Junior ACCOUNT Managera

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdělání

- Dobrá znalost angličtiny

- Vyjednávací dovednosti, organizační schopnosti, pečlivost a samostatnost

- Znalost sady MS Office

- Nástup ihned nebo dohodou

- Ochota vzdělávat se

Náplň pozice PM:

- Aktivní komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli

- Vyhledávaní a výběr nových dodavatelů

- Vyjednávání obchodních podmínek

- Zpracovávání nabídek a tvorba kalkulací

- Úzká spolupráce s obchodním oddělením a logistikou

Náplň pozice AM:

- Komunikace s tuzemskými i zahraničními klienty

- Projektové řízení, koordinace každého projektu od prvního nápadu až po dodání a fakturaci

- Proklientský přístup

- Úzká spolupráce napříč celou společností vč. zahraničních oddělení a poboček

- Vytváření prezentací a nabídek pro klienty

- Sledování aktuálních trendů a novinek na trhu

- Neustálé vzdělávání se

- Evidence zakázek

- Možnost zahraničních výjezdů

Nabízíme:

- Pestrou, samostatnou a zodpovědnou práci v přátelském kolektivu

- Zázemí stabilní firmy

- Karierní růst

- Sickdays

- Stravenky

- Atraktivní pracoviště v Praze 1

Společnost
TARGO PROMOTION PRAHA spol. s r.o.
Adresa
Na Florenci 1270/31, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Account Manager, Asistent v médiích, reklamě, PR, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.