PRK Partners.r.o. advokátní kancelář s mezinárodní klientelou, hledá spolupracovníky / spolupracovnice na pozici:

ASISTENT/KA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI / ANWALTSASSISTENTIN

ASISTENT/KA se znalostí AJ a NJ

I. NÁPLŇ PRÁCE:

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA TÝMU: vyřizování korespondence, telefonických hovorů, psaní, formátování, tisk a kopírování různých dokumentů, příprava prezentací v PowerPointu, organizace a archivace dokumentů

ZPRACOVÁNÍ PODKLADŮ PRO FAKTURACI: evidence a úprava přehledů stráveného času jednotlivých právníků, příprava podkladů pro účetnictví

ORGANIZACE KALENDÁŘE A MAILBOXU ADVOKÁTA: organizace a evidence jednání právníků s klienty, případně interních jednání a školení (koordinace termínů a rezervace zasedacích místností)

ORGANIZACE SLUŽEBNÍCH CEST: rezervace hotelů v ČR i zahraničí, rezervace letenek

KOMUNIKACE S KLIENTY: koordinace jednání a jiných setkání s klienty dle pokynů právníků, spolupráce s recepcí

II. POŽADUJEME:

- vynikající znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka a dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem (předchozí pracovní zkušenost v mezinárodní kanceláři výhodou)
- výborné komunikační dovednosti a smysl pro týmovou práci
- proaktivní přístup / schopnost řešit úkoly dle zadání
- nástup CO NEJDŘÍVE

III. NABÍZÍME:

- zajímavou, zodpovědnou a rozmanitou práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí a kolektivu
- 5-týdnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity

IV. KONTAKT:

Prosím, zasílejte své strukturované CV v češtině, němčině a angličtině včetně fotografie. Do předmětu e-mailové zprávy uvádějte název pozice.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem, dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář
Adresa
Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jáchymova 2, 11000 Praha 1, Česká republika
221 430 111