Rozvíjející se rodinná česká společnost s více jak 20-ti letou historií

obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Náplň práce:

Obchod a poradenství v oblasti krmivářství (krmiva vznikající zejména jako vedlejší produkty pivovarnictví a lihovarnictví – mláta, kvasnice, DDGS, aj. )
Obchod se zemědělskými komoditami
Obchod se škrobárenskými výrobky
Získávání nových zákazníků, péče o stávající zákazníky
Hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

SŠ, VŠ vzdělání v oblasti zemědělství nebo potravinářství
Praxi na pozici obchodního zástupce
Velmi dobré komunikační schopnosti
Obchodní myšlení, aktivní přístup
Samostatnost, zodpovědnost, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, loajalita
Řidičský průkaz sk. B, trestní rejstřík bez záznamu
Nástup nejlépe ihned

Nabízíme:

Motivující finanční ohodnocení – základ + prémiový systém
Firemní vůz
Mobilní telefon, notebook, home office
Zaměstnanecké benefity
Zázemí stabilní a prosperující firmy s celorepublikovou i zahraniční působností
Seberealizace a perspektiva osobního růstu

Společnost
Mráz Agro CZ, s.r.o.
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel