GINESIO PLUS a.s.

Jsme partnerem farmaceutických firem v oblasti outsourcingu.

Hledáme do týmu pro významnou mezinárodní společnost nové namotivované a energetické kolegy na pozice farmaceutických reprezentantů po celé ČR. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Pracovní náplň
* propagace portfolia produktů ve svěřeném regionu
* zodpovědnost za správnou aplikaci marketingových strategií
* navazování kontaktů s novými klienty a udržení stávajících vztahů s klienty
* odborná setkání, semináře, konference a kongresy
* pravidelné reportování

Požadavky
* minimálně středoškolské vzdělání
* zkušenost z prostředí obchodu vítaná není však podmínkou
* vynikající komunikační dovednosti
* vysoká motivace rozvíjet se v této oblasti
* časová flexibilita
* dobrý time management

Nabízíme
* možnost spolupráce na ŽL
* produktové a další školení
* možnost profesního růstu
* příjemné prostředí
* přátelský kolektiv
* zázemí stabilní společnosti
* motivační finanční ohodnocení

Pokud vás tento inzerát zaujal zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás

Adresa
Česká republika
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel