Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá nového pracovníka na obsazení pozice:

SPECIALISTA ERP (konzultant/vývojář)

Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá pracovníka na obsazení pozice „specialista ERP (konzultant/vývojář)“.

Náplň práce:

- konzultace a podpora ERP Helios Orange

- zlepšování firemních procesů závislých na ERP

- programování pluginů v jazyce Delphi

- úpravy a tvorba SQL scriptů

- tvorba reportů

- správa MS SQL serveru

- komunikace s uživateli

Požadavky:

- SŠ, VŠ vzdělání technického směru nebo

praxe na obdobné pozici podpory ERP min. 2 roky

- vhodné i pro absolventy se zkušenostmi programování v Delphi

- znalost programování v Delphi

- znalost tvorby SQL scriptů

- základy administrace MS SQL

- znalost AJ na úrovni A2 (mírně pokročilý)

- analytické myšlení

- komunikační a organizační schopnosti

- schopnost nejen samostatné, ale i týmové práce

- flexibilita

- aktivní sebevzdělávání

Nabízíme:

- HPP, zkušební lhůta 3 měsíce

- pracovní poměr v 1. fázi na dobu určitou

- pružná pracovní doba

- různorodá práce v mladém kolektivu

- atraktivní mzdové ohodnocení, systém benefitů

- možnost osobního rozvoje

- firemní jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Liberec

Datum nástupu: ihned/dohodou

Společnost
MICONEX s.r.o.
Adresa
V Horkách 76/18, Liberec – Liberec IX-Janův Důl
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.