Společnost CZ Pharma je menší rodinná firma vlastněná farmaceuty s praxí v oboru od roku 1997. V roce 2013 se společnost CZ Pharma stala distributorem léčiv, avšak v souvislosti se svým dynamickým rozvojem začala brzo nabízet obchodním partnerům komplexní farmaceutické služby spojené s uvedením jejich produktů na trh střední Evropy.

Na českém a slovenském trhu budeme distribuovat generická léčiva a zdravotnické prostředky pod vlastní obchodní značkou Olikla, další produkty v našem portfoliu dodáváme na trhy formou výhradního distribučního zastoupení.

Z důvodu posilování prodejního týmu, včas hledáme do svého mladého přátelského týmu kolegy na pozici Business Development Manager v exportním oddělení distribuce léčiv.

Business development manager

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání gymnaziálního, zdravotnického či ekonomického směru, VŠ výhodou,

- angličtina na úrovni minimálně upper-intermediate slovem i písmem,

- druhý světový jazyk výhodou (nejlépe španělština, němčina),

- motivace pracovat a zdokonalovat se s orientací na dosažený výsledek, obchodní duch,

- cílevědomé a důsledné dotahování svěřených úkolů do konce,

- uživatelská znalost MS office,

- preferujeme bydliště v regionu a výhodou je praxe v oboru distribuce léčiv,

- nekuřák.

Hlavní zodpovědnosti, náplň práce:

- udržování existujících a zavedených obchodních vztahů se zahraničními partnery, jejich rozvoj,

- vyhledávání nových obchodních příležitostí, oslovování potencionálních obchodních partnerů,

- organizace a účast na pracovních setkáních s klíčovými zákazníky v ČR i v zahraničí,

- propočty cenových nabídek, průběžné vyjednávání o cenách a velikosti objednávek, finalizace zakázek,

- komunikace závazných objednávek s našimi dodavateli, resp. nákupními manažery, jejich pravidelná a rychlá informační podpora.

Nabízíme:

- postupné odborné zaškolení do problematiky exportu/importu léčiv pod vedením člověka v identické pozici a s podporou celého vedení firmy,

- odpovídající finanční ohodnocení, benefity (viz. níže),

- práci v přátelském a příjemném kolektivu duševně mladých lidí,

- možnost dalšího kontinuálního vzdělání ve zvoleném oboru, úhrada odborných školení,

- po zapracování 5 týdnů dovolené.

Informace o pozici:

- místo pracoviště: Kostelec nad Černými lesy, Středočeský kraj,

- typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek 1,00, ranní směna (7:30)8:00-16:00(16:30), respektive dle dohody,

- nepředpokládá se nutnost přesčasové práce či práce o víkendech,

- typ smluvního vztahu: hlavní pracovní smlouva,

- délka pracovního vztahu: na dobu neurčitou, zkušební lhůta 3 měsíce,

- mzdové ohodnocení: cca 40.000,-Kč hrubého po uplynutí zkušební doby,

- benefity: mobilní telefon a notebook Apple, po zapracování 5 týdnů dovolené,

- stabilita pozice, slušné zacházení v prostředí rodinné firmy.

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadovaná kritéria, pošlete, prosím, Váš strukturovaný životopis na naši e-mailovou adresu.

Předem děkujeme za čas, který věnujete čtení této nabídky místa, včetně další případné reakce.

S pozdravem budoucímu členu týmu

PharmDr. MUDr. Jan ŠIMON

CEO, owner

Společnost
CZ Pharma s.r.o.
Adresa
náměstí Smiřických 42, Kostelec nad Černými Lesy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel