Vzdělávací institut CEMI patří mezi nejvýznamnější a největší poskytovatele online MBA a LLM studia ve střední Evropě a nabízí studijní programy v českém i anglickém jazyce.

OBLASTNÍ OBCHODNÍ MANAŽER/KA ČESKÉ BUDĚJOVICE

Co vás čeká

Hlavní náplní práce bude:

  • Prodej profesních vzdělávacích kurzů (MBA a LLM) firemním zákazníkům v rámci svěřeného regionu (Jihočeský kraj a okolí).
  • Zastupování nejúspěšnější společnosti na trhu MBA vzdělání v ČR
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Pravidelný reporting obchodnímu řediteli
  • Spolupráce s marketingovým oddělením, sledování a analyzování trendů v daném sektoru
  • Péče o stávající klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vynikající komunikační schopnosti
  • Vynikající prezentační dovednosti
  • Samostatnost, proaktivní přístup
  • Ochota učit se novým věcem a profesně se vzdělávat
  • Vysokoškolské vzdělání

Výhodou bude, pokud ...

  • se orientujete na trhu s profesním vzděláváním MBA a LLM
  • máte bydliště v některém z krajských měst či okolí
  • máte zkušenost s obchodní činností
  • aktivně hovoříte AJ

Co zároveň získáte, pokud se domluvíme?

  • Měsíční výdělek 50.000,- Kč až 100.000,- Kč po zapracování, v závislosti na výkonu.
  • Startovní fixní 2 měsíční finanční podporu.
  • Příspěvek na pohonné hmoty.
  • Služební telefon vč. neomezeného tarifu.
  • Sleva na vlastní MBA či LLM studium jako benefit.
  • Práci ve společnosti, která je lídrem v oblasti MBA a LLM vzdělávání ve střední Evropě.
  • Práci, do které se budete těšit, se službou, na kterou budete hrdí.
  • Praktické produktové a prodejní školení.
  • Kolegiální pomoc u jednání s prvními zákazníky.
  • Maximální obchodní a marketingová podpora.
  • Práci na ŽL se všemi benefity tohoto druhu spolupráce.
  • Nástup dle dohody.

Společnost
CEMI MBA Studies s.r.o.
Adresa
Jihočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč/měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel