DELTA ADVISORY, a.s.

Tester junior/senior, automatizované testování – DELTA ADVISORY, a.s.

Název pozice:

Tester junior/senior, automatizované testování

Popis:

Na ojedinělý projekt, vývoj rozsáhlého robustního obchodního portálu, hledáme kandidáty/tky se zkušenostmi s automatizovaným testováním na pozici Tester.
Nejedná se o banky ani telco společnost. Hledáme juniorní i seniorní kandidáty. U seniorních kandidátů možnost postupu na pozici Test Lead.
Je možný i částečný úvazek (min. 50%) a homeoffice (i rozsáhlejší, záleží na dohodě s klientem). V případě částečné utilizace/homeoffice nutno práci vykonávat v průběhu dne (v „klasické pracovní době“)
Spolupráce je na ŽL. Min. 0,5 roku s vysokou pravděpodobností prodloužení na min. 2 roky.
Práce je možná v lokalitách: Praha (preferováno), Teplice, Jihlava.

Náplň práce:

• Automatizované testování obchodního portálu založeného na technologiích Java, Angular
• Testování na základě testovacích scénářů (funkční, výkonostní, zátěžové testy), příprava scénářů
• Exekuce testů dle testovacích scénářů, vyhodnocení testů
• Příprava dokumentace a reportů
• Komunikace s vývojáři
• Komunikace v rámci projektového týmu

Požadujeme:

• Minimálně SŠ vzdělání
• Zkušenost s automatizovaným testováním min. 1 rok
• Zkušenost s psaním testovacích scénářů a skriptů
• Zkušenost s testováním informačních systémů (tvorba funkčních, výkonnostních a zátěžových testů)
• Znalost některého z testovacích nástrojů, např. Selenium, TestComplete, SoapUI, JMeter nebo jiné
• Výhodou znalost Atlassian JIRA (Task a Project management) nebo Enterprise Architect
• Nástup ihned, nejpozději během ledna

Nabízíme:

• Volná pracovní doba a možnost homeoffice dle domluvy
• Možnost práce na part time
• Práce na zajímavém a ojedinělém projektu
• Možnost dalšího profesního růstu
• Příjemné pracovní prostředí a pohodová firemní kultura

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis.

Zasláním svých údajů udělujete společnosti Delta Advisory, a.s. souhlas s jejich zpracováním podle zákona č.101/2000 Sb., v platném znění, a to až do odvolání písemnou formou, zejména uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám, vždy po předchozí domluvě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Pro kompletní nabídku pracovních pozic sledujte prosím internetové stránky www.deltaadvisory.cz.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Hlavní město Praha
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: Práce na živnostenský list/ičo
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Personální agentura

Kontakt:

Místo pracoviště:

Hlavní město Praha

Zaměstnavatel:

Kontaktní osoba:

Zuzana Klímová

Adresa:

Pobřežní 370/4, 18600 Praha – Karlín, Česká republika

Kontaktní telefon:

+420 777 363 742