Moore Stephens představuje s více než 160 zkušenými odborníky v pěti pobočkách jednu z předních auditorských, účetních a daňově poradenských firem v České republice. Jsme členy mezinárodní sítě Moore Stephens International, která působí ve 105 zemích světa.

V současné době hledáme do našeho týmu v Českých Budějovicích kolegyni nebo kolegu na pozici:

Mzdová účetní a poradkyně

Jste čerstvý absolvent SŠ nebo VŠ anebo mzdová/účetní s praxí? Zajímá Vás práce v oblasti mzdového účetnictví a personálního poradenství?

Vaším úkolem bude:

  • Zpracovávání mezd pro pestrou skupinu našich klientů
  • Jednat a vyřizovat písemnou komunikaci s úřady
  • Komunikovat s klienty a poskytovat jim personálně mzdové poradenství

Nabízíme:

  • Práci na zakázkách pro českou i zahraniční klientelu
  • Zázemí stabilní rostoucí firmy, která si váží svých lidí a počítá s nimi dlouhodobě
  • Možnost koncepčního kariérního růstu a uplatnění svých schopností a svého talentu
  • Kontinuální profesní vzdělávání, (odborný vzdělávací program MS, jazykové vzdělávání, odborné konference, podpora získání profesní kvalifikace)
  • Nadstandardní firemní benefity (příspěvek na stravování, hrazené firemní akce, občerstvení na pracovišti – ovoce, zelenina, příspěvek na penzijní připojištění apod.)

Očekáváme od Vás:

  • Zájem o obor a vlastní iniciativu
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • Ochotu dále se vzdělávat
  • Časovou flexibilitu
  • Praktickou znalost MS Office
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny

Další informace:

  • Práce na plný úvazek
  • Místo práce: Domažlice
  • Nástup dohodou

Společnost
MOORE STEPHENS
Adresa
Prokopa Velikého 572, Domažlice – Týnské Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Základní) nebo Angličtina (Základní)
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Mzdová účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

MOORE STEPHENS, Barbora Fialová
379 733 547