RENGL, s.r.o. je česká společnost působící od roku 2000 v oblasti výlepu plakátů na celém území České republiky a Slovenska. Naším hlavním produktem jsou plakátovací kampaně, které pro naše zákazníky plánujeme a realizujeme. Provozujeme vlastní síť téměř 3.500 plakátovacích ploch ve více než 110 městech České republiky. Toto pokrytí neustále dál rozšiřujeme. V segmentu trhu, na který se zaměřujeme, jsme největší společností v České republice.

ADMINISTRATIVNÍ A ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK S POLŠTINOU

Náplň práce:

· administrativní a organizační práce v obchodním oddělení společnosti

· zaměření na vztahy s polskými dodavateli a zákazníky

· tvorba cenových kalkulací, podklady pro fakturaci, objednávky, reporty

· účast na jednáních se zástupci polských obchodních partnerů

· vyřizování běžné korespondence a překlady textů (Čestina/Polština)

Požadavky:

· SŠ vzdělání

· praxi na obdobné pozici nejméně dva roky

· dobré komunikační schopnosti

· dobrou znalost práce na PC (MS Excel, MS Word)

· znalost polského jazyka slovem i písmem a jeho pravopisu (rodilý mluvčí)

· znalost českého jazyka

· pečlivost, spolehlivost a samostatnost, zodpovědnost za svěřenou agendu

· práce je možná na plný i zkrácený pracovní úvazek

Nabízíme:

· práci na DPP i HPP

· finanční ohodnocení po zkušební lhůtě 20-25.000,- Kč/měsíc/HPP; 100,-Kč/hod/DPP

Místem pracoviště je Liberec, příležitostně cesta do Wroclawi.

V případě zájmu o danou pozici zašlete, prosím, svůj životopis s fotografií pasového formátu a krátkým motivačním dopisem.

Společnost
RENGL, s.r.o.
Adresa
Zákopnická 354/11, Liberec – Liberec XIV-Ruprechtice
Požadované jazyky: Polština (Výborná)
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 15.6.2017 – 30.5.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.