e-Finance,a.s.

eFi Palace Hotel *** v centru Brna je součástí koncernu e-Finance, a.s. Hotel je umístěn v nově vybudovaném komplexu eFi Palace na adrese Brno, Bratislavská 52, disponuje 86 apartmánovými byty, kongresovým sálem, Wellness a Fitness, Sun barem s bazénem, restaurací a velkým parkovištěm v areálu hotelu.

Pomocná síla v kuchyni pro mezinárodní hotel eFi Hotel*** – e-Finance,a.s.

Název pozice:

Pomocná síla v kuchyni pro mezinárodní hotel eFi Hotel***

Popis:

Hotelová restaurace (www.stara-tkalcovna.cz) přijme kolegu, kolegyni na pozici pomocníka. Hledáme člověka, který se nebojí práce, je spolehlivý a dobře naladěný. Spolupracovat budete s kvalitními kuchaři a obsluhou. Pokud si myslíte, že hledáme právě Vás, tak se neváhejte přihlásit!

Náplň práce:

• obsluha myčky
• čištění a příprava ovoce a zeleniny
• zajištění čistoty kuchyně
• včasné zajištění nových čistících prostředků

Požadujeme:

• chuť pracovat
• spolehlivost a pracovitost
• udržování čistoty a hygienických norem v rámci celé kuchyně
• kolegialitu vůči kuchařům a dalšímu personálu

Nabízíme:

• práci v přátelském kolektivu
• odpolední směny, střídá se více lidí (nejedná se tedy o všechny dny v týdnu)
• skvělá možnost při výdělku v týdnu nebo na víkendy
• mzdu 80 - 90 Kč čistého za hodinu
• možnost podílet se na výrobě fresh džusů a studené kuchyně
• volný vstup do hotelového Wellness & Fitness
• sleva na firemní výrobky
• firemní akce

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Bratislavská 234/52, Brno – Zábrdovice
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: Dohoda o pracovní činnosti, dohoda o provedení práce
Plat: 85 – 105 Kč/hodina
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice vhodná pro důchodce..

Kontakt:

Místo pracoviště:

Bratislavská 234/52, Brno – Zábrdovice

Zaměstnavatel:

e-Finance, a.s.

Kontaktní osoba:

Markéta Šmídková

Adresa:

Bratislavská 234/52, 60200 Brno – Zábrdovice, Česká republika

Kontaktní telefon:

+420 607 095 149