Mladá fronta a.s. (www.mf.cz) - jsme prestižní vydavatelský dům s velkým potenciálem růstu a dynamickým rozvojem, který navazuje na sedmdesátiletou tradici. Aktuálně do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici:

Sales manager časopisu EURO

Kdo by neznal ekonomický týdeník EURO? Ano, mezi podnikateli a v ekonomické sféře vůbec jsme pojmem a jsme na to právem hrdí.

Hledáme obchodníky, kteří budou reprezentovat náš časopis.

Jste kreativní a máte tah na branku? Chcete se potkávat se zajímavými lidmi, a ještě si vydělat pěkné peníze? Baví vás komunikace a prodej je pro vás zábavou?

A proč jste se ještě neozvali?

Náplň práce:

  • prodej inzertního prostoru v ekonomických titulech
  • péče o svěřené portfolio klientů, prohlubování spolupráce a budování obchodních vztahů s klienty
  • vyhledávání nových klientů a obchodních příležitostí
  • vytváření reklamních kampaní klientům na míru
  • analýza trhu a pravidelný reporting

Požadujeme:

  • profesionální vystupování a schopnost zaujmout klienta
  • výborné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
  • cílevědomost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • cit pro obchod, orientaci na klienta
  • pozitivní přístup k práci, chuť učit se a rozvíjet
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme:

  • zázemí a prestiž jednoho z největších vydavatelských domů
  • motivující finanční ohodnocení v návaznosti na obchodní výsledky
  • fixní mzda + zajímavá provizní složka; ve zkušební době garance bonusové motivační složky
  • zajímavou, tvůrčí a motivující práci v týmu aktivních, příjemných a schopných lidí
  • příležitost uplatnit a rozvíjet své dovednosti
  • systematický rozvoj obchodních dovedností
  • multisport karta
  • výuka cizích jazyků
  • příspěvek na stravování
  • zaměstnanecké slevy
  • nástup: ihned/dohodou

Společnost
Mladá fronta a.s.
Adresa
Mezi vodami 1952/9, Praha – Modřany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel