Je zákaznický servis Vaší doménou? Inspiruje Vás možnost denní komunikace se zahraničními kolegy? Je „spokojený zákazník“ Vaší vášní?

Pokud ano, staňte se zaměstnancem Hager Group.

V současnosti hledáme nové parťáky a obsazujeme pozici Referent oddělení zákaznického servisu v našem týmu ve Zdibech u Prahy.

Referent oddělení zákaznického servisu

Koho hledáme a co Vás čeká:

  • Jste pečlivka a je pro Vás důležité uspokojit zákazníka? Zpracování došlých objednávek bude Váš denní chleba. Od objednání zboží v systému Hager Group až jeho dodání k zákazníkovi.
  • Rádi komunikujete? U nás budete mít příležitost! Ať už půjde o zákaznické dotazy ohledně dostupnosti a termínů dodání, či spolupráci s kolegy v Německu a jiných zemích.
  • Do You speak English fluently and want to develop Your knowledge? We are an international company and we communicate with colleagues from other countries on a daily basis. And not only when it comes to work, but also to trainings, factory visits and other points of interest.

Co získáte:

  • Chceme, abyste se v práci cítili dobře. Kromě dobrého nástupního fixního platu přidáme i bonusový systém závislý nejen na společných firemních, ale i na Vašich osobních cílech.
  • Provedeme Vás vstupní produktovou „nalejvárnou“, abyste měl / měla přehled o tom, co naše firma nabízí, a budeme Vám průběžně představovat novinky z našeho portfolia. Naší branže se ale nemusíte bát! Uvítáme Váš nový pohled na věc a všemi potřebnými znalostmi Vás vybavíme.
  • Naše nové a krásné zázemí nyní doplňujeme o plně vybavený, interaktivní a atraktivní showroom. Přivítáme zde společně s Vámi nejen zákazníky, které budou chtít naše produkty vidět, ale i zákazníky, kteří se budou chtít naše produkty naučit!
  • V práci se nebudete nudit. Naše firma stále roste a vyvíjí se. A máme tady k tomu partu nadšenců. Být součástí týmu pro nás není jen heslo.
  • Každý rok budete moci čerpat pět týdnů zasloužené dovolené. A ani lehčí rýmičku nemusíte přecházet – 3 zdravotní volna ročně Vám pomůžou se zotavit.
  • Chodíte rádi do zoo? Jste sportovní typ? Nebo Vás spíš láká wellness? K dispozici Vám bude řada volnočasových benefitů.


Zaujali jsme Vás? Podívejte se na náš web www.hager.cz a načerpejte více informací.

Chcete rozšířit naše řady?

Rádi se o Vás dozvíme více! Na webových stránkách www.hagergroup.com v sekci Kariéra najděte tuto pracovní příležitost a přihlaste se do výběrového řízení. Těšíme se na Vaše reakce!


Informace o pozici

Společnost
Hager Electro s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis, Pracovník back office, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238, 25066 Zdiby, Česká republika
+420 601 391 163