Významná maloobchodní společnost se sídlem na Praze východ (10 min od metra C Opatov) hledá do své mzdové účtárny nové kolegy/kolegyně na pozici Mzdová/-ý účetní.

Pracovní příležitost nabízí zodpovědným, pečlivým a aktivním kandidátům/kandidátkám, kteří mají rádi výzvy a rádi se vzdělávají v oboru.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

- kompletní zpracování mezd zaměstnanců společnosti (až 500 mezd)

- zpracování podkladů pro SP, ZP a FÚ

- zpracování ročního vyúčtování daní

- kontakt s pobočkami a zaměstnanci

- komunikace se státními institucemi

- poskytování poradenství vedoucím zaměstnancům v oblasti pracovního práva

- personální administrativa

- práce s interním systémem

Hledáme uchazeče/-ky, kteří mají:

- 2 roky zkušeností na pozici mzdové účetní

- znalost mzdové a personální problematiky

- SŠ vzdělání s maturitou (ekonomické zaměření výhodou)

- znalost práce na pc (především znalost MS Excel)

- chuť se neustále vzdělávat a zápal pro práci

- zodpovědný, pečlivý a aktivní přístup k práci

Co nabízíme:

- zajímavé mzdové podmínky a další benefity

- příspěvek na stravování (jídelna přímo ve společnosti)

- firemní dopravu od metra C Opatov

- výhodný mobilní tarif

- pravidelná školení a možnost profesně se rozvíjet

- nástup možný ihned

Pokud Vás tato pozice oslovila, neváhejte nám zaslat Váš životopis v českém jazyce.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání Vašeho životopisu, nebyl/a jste bohužel zařazen do výběrového řízení na tuto pozici.

Společnost
ASPIRA Recruitment s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Mzdová účetní, Personalista, Účetní, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

ASPIRA Recruitment s.r.o., Martina Krčilová
607 635 428